Що можна заливати в інгалятор: засоби для лікування дихальних шляхів

Інгалятор – це пристрій, розроблений для проведення інгаляційних процедур, при яких лікарська речовина надходить безпосередньо в дихальні шляхи. Цей спосіб лікування є одним із найбільш ефективних при захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Що можна заливати в інгалятор?

В основному в інгаляторах використовуються розчини лікарських речовин. Вони проникають безпосередньо в органи дихальної системи та надають швидкий та ефективний вплив на проблемне місце. Серед найпоширеніших розчинів для інгаляцій можна виділити сольові розчини, олії та розчини на основі рослинних сумішей.

Сольові розчини часто використовуються для зволоження дихальних шляхів, особливо при захворюваннях, що супроводжуються сухим або роздратованим горлом, кашлем. Вони допомагають зняти запалення та зволожити слизові оболонки дихальних шляхів.

ПрепаратФормаРозчин
АтрофінАмпула1%
0,5%
Броміда N-БутілскополамінПігулки10 мг
0,8%
ГалоперидолСкляний флакон5 мг/мл
0,1 мг/мл
Пігулки10 мг
ГербестеринСироп5 мг/5 мл
ДекатиленСпрей0,15%
ДиклофенакГель1%
ДицинометадинПігулки0,025 г
0,1 г
ЖантамінРозчин20%
0,1%

Що можна залити в інгалятор у домашніх умовах?

В інгалятор можна заливати препарати, що подаються в дихальні шляхи у дрібнодисперсному стані. проціджені відвари трав, фізрозчин, ефірні олії, негазовану воду з мінералізацією не вище 7%, розчин харчової соди, а також препарати, створені для використання в інгаляторі.

Які ліки можна додавати до інгалятора?

За допомогою небулайзерів застосовують інгаляційні розчини наступних препаратів:

  • Бронхолітики: Вентолін, Атровент, Беротек, Беродуал.
  • Муколітики: Амбробене, Лазолван, Амброгексал, Флуімуцил, комбінований препарат Флуімуцил антибіотик.
  • Інгаляційні кортикостероїди: Пульмікорт.
  • Кромони для небулайзерів: Кромогексал.

Що можна залити в інгалятор від кашлю?

Що можна наливати в небулайзер:

  • бронходилятори («Беродуал», «Атровент», Сальбутамол у небулах)
  • Будесонід («Пульмікорт» та аналоги)
  • фіз. …
  • гіпертонічний розчин та муколітики – це тільки за спеціальними показаннями, для хворих на хронічні захворювання легень (муковісцидоз, ХОЗЛ), не використовуються при ГРВІ.

Що не можна додавати до інгалятора?

Не рекомендується застосовувати в небулайзерах усі розчини, що містять ефірні олії, суспензії та розчини, що містять зважені частки, у тому числі відвари та настої трав. Еуфілін, папаверин, платифілін, димедрол, системні глюкокостероїди, що не мають субстрату на слизовій оболонці.

Related Post

Як можна безкоштовно виїхатиЯк можна безкоштовно виїхати

Куди можна поїхати з України безкоштовно? Розповідаємо, які організації евакуювали українців безкоштовно і куди можна поїхати. Евакуація до Фінляндії та Норвегії. Евакуація українців до Ізраїлю. Евакуація біженців із України до

Як прибрати режим без звуку на Старлайн – прості інструкціїЯк прибрати режим без звуку на Старлайн – прості інструкції

Безшумний режим – корисна функція, що дозволяє водію перебувати у транспорті без зайвого шуму. Однак, іноді може виникнути потреба вимкнути цю опцію. Старлайн – одна з найпопулярніших компаній, що виробляють

Коли реорганізація вузиКоли реорганізація вузи

Скільки років навчатись на бакалавра в Україні? Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра забезпечує одночасне здобуття базової вищої освіти за напрямом підготовки та кваліфікації бакалавра на базі повної загальної, середньої освіти. Нормативний