Зимова турбота про туї: корисні поради та рекомендації

Туї – це популярні хвойні рослини, які широко використовуються у ландшафтному дизайні. Вони виглядають елегантно та красиво і є відмінним елементом для створення зелених живоплотів. Однак, як і всі рослини, туї потребують турботи та підготовки до зимового періоду.

Протягом зими туї стикаються з різними викликами, такими як низькі температури, вітри та запахи солі. Всі ці фактори можуть пошкодити рослини та призвести до їхньої загибелі. Тому дуже важливо вжити необхідних заходів, щоб зберегти туї здоровими та красивими в холодну пору року.

Одним із ключових аспектів зимової підготовки туї є укриття рослин. Туї можна закрити сітчастими матеріалами, щоб захистити їх від сильних вітрів та холодних температур. Крім того, можна використовувати шар мульчі або опалого листя, щоб захистити коріння від заморозків. Це допоможе створити додаткову ізоляцію та зберегти тепло для рослин.

Вид туїЩо робити на зиму
Туя західна (Thuja occidentalis)На зиму туя західна потребує укриття від холоду та морозів. Щоб захистити коріння від замерзання, рекомендується засипати основу стовбура сухим перегноєм або хвоєю. Також слід обрізати її навесні перед початком активного зростання.
Туя кипарисоподібна (Thuja plicata)На зиму туя кипарисоподібна недостатньо зимостійка, особливо у холодних регіонах. Рекомендується забезпечити їй укриття, використовуючи спеціальні комплексні матеріали для зимового захисту рослин або захисні конструкції із сітки та прутів. Також корисно уважно стежити за поливом, щоб коріння не перезволожувалося.
Туя західна Брабант (Thuja occidentalis 'Brabant')Туя західна Брабант відноситься до найстійкіших сортів туй. Вона добре переносить зимові умови і здебільшого не вимагає укриття на зиму. Однак у холодних регіонах все ж таки рекомендується засипати основу стовбура сухим перегноєм.

Туя відноситься до вічнозелених хвойних рослин. Її підготовка до зими починається із середини осені, до випаду снігу. Туя – це зимостійка рослина, проте її все слідує вкривати «дихаючим» матеріалом або просто обв'язувати крону канатом.3 квіт. 2016 р.

Що потрібно робити з туями восени?

При сухій осені туї треба періодично поливати. А от якщо погода волога та дощова, то додатково вносити воду не потрібно. З настанням холодів полив припиняється. Незадовго до перших легких заморозків необхідно обов'язково провести вологозарядний полив туй (близько 10 відер під кущ).

Чому не можна садити ту на подвір'ї?

У туї потужна коренева система, здатна зруйнувати фундамент приватного будинку. І тоді нещастя, справді, не оминути. Ще один забобон. Посаджена поряд з будинком туя здатна притягнути до будинку різних підозрілих осіб, здатних навіть проникнути в будинок і обібрати власників до нитки.

Коли та як правильно обрізати туї?

Перша обрізка Бажано провести її влітку, після остаточного формування нирок та гілок. Другу процедуру відкладають на кінець серпня. Перед початком обрізки планують майбутню форму дерева, орієнтуючись на контури крони. За один раз зрізають 1/3 зеленої маси, залишаючи на гілках досить хвої.

Коли можна обрізати туї восени?

Осіння обрізка Друга санітарна стрижка проводиться в наприкінці серпня – на початку осені. Ту готують до зимівлі. Робиться це в такий спосіб. Хвойник звільняють від сухих та пошкоджених гілок.

Related Post

Хочу батька що робитиХочу батька що робити

Як впливає відсутність батька у житті дочки? Діти, які виросли без батька, часто відчувають емоційні проблеми, такі як тривога, депресія та низька самооцінка. Вони можуть почуватися невпевнено та нездатними до

Як швидко малювати людей анімеЯк швидко малювати людей аніме

Що потрібно для того, щоб малювати аніме? Можна малювати аніме пензлем і чорнилом, восковою крейдою, дешевими ручками. Це не зробить малюнок кращим. Єдиний спосіб зробити малюнок кращим – це тренуватися.

Як зробити книгуЯк зробити книгу

Як навчитися шити з нуля книга? 4 КРАЩІ УНІВЕРСАЛЬНІ КНИГИ ПО КРІЙЦІ І ШИТТЮ «Абетка крою та шиття» Мацкевич Т. І. Це дуже якісний посібник, за яким можна навчитися кроїти